Зе! Японці: Зеленський отримав потужний сигнал з-за кордону – все робить правильно

Новости

На кандидата від політичного руху «Слуга народу» Володимира Зеленського звернулися увагу закордоном.

Приміром, в Японії нещодавно вийшов матеріал, котрий доступно пояснює різницю між планами коміка та станом речей в Україні на даний час.

«У кінці березня 2019 року відбудуться вибори президента України. Наразі лідер рейтингів — комедіант Зеленський, якому 41 рік.

Україна перебуває в стані війни з РФ, рівень життя людей знижується. Зеленський посідає панівну позицію в суспільстві. На кінець січня за Зеленського були готові проголосувати 23%, що більше, ніж за Порошенка, у якого 16%. Порошенко взяв курс на зближення із заходом.

Зеленський завоював собі популярність жартами. 2016 р. відбувся показ фільму «Слуга народу», де Зеленський лишив вагоме враження, зігравши роль учителя, який став президентом і зламав політичну систему», — йшлося у матеріалі.

Згадали також японці і про Майдан та прагнення України вступити до Європейського Союзу (ці дві історичні події, до речі, найбільш яскраво представлені у другому сезоні серіалу «Слуга народу»):

«В Україні 2014 року в результаті протестів була повалена корупційна влада Януковича. Президент Порошенко, взявши курс на інтеграцію з ЄС, підписав угоду про асоціацію, проводив інституційні реформи.

Однак покарання корумпованих політиків не відбулося, а народ не відчув настання ери верховенства права та справедливості.

І це вплинуло на те, що популярністю користується Зеленський на тлі втрати ілюзій і розчарування мас у політичній системі, де панує та сама політична еліта і фінансові кола», — підкреслили фахівці.

Загрузка...

У команді Зеленського назвали такий відгук безумовним проривом, надавши копію матеріалу згаданого видання. У той же час пристрасті довкола третього сезону «Слуги народу» не вщухають.

Подейкують, що його «блокували», аби не допустити так званої «незаконної агітації», хоча сам лідер «Кварталу 95» нагадував: зйомки були заплановані задовго до того, як він зібрався балотуватися у президенти України.

Джерело