Після візиту Порошенка рахунок платити було нікому: у Twitter розповіли, як вибивали гроші

Новости

Українці полегшено зітхнули після завершення епохи Петра Порошенка в Україні, але є й ті, хто зі сльозами на очах згадує про те, з чим їм довелося зіткнутися.

Про це повідомляє українка Наталя на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

«В один з приїздів ПП до Львова през і його «друзі » пообідали в ресторані у моєї знайомої .

Після обіду, на питання хто заплатить, відповіли «спонсори» і пішли. Два місяці чекала гроші від спонсорів .

Насилу адміністрація губернатора Синютки заплатила за обід» — пише українка.

Українці вкрай негативно, але іноді і з гумором реагують на таку звістку:

«Ну що ж він не такий неакуратний! Завжди якийсь пошарпаний… Цьому піджаку напевно сто років, аж кишеня загорнулась, що там носить(?),явно не хустинку», «Ця Жаба навіть на власного іміджмейкера гроші затиснув. Ходить в туфлях, що вантажівка переїхала.

Як це він «піжмак» в штани не заправив», «Про його мегажлобство вже ходять легенди», «Виходить, своїми спонсорами він вважає платників податків.»

«Не панська це справа, — обслузі платити …. Потрібно було поставити свічку в церкві, і вас попустить», «Він не жадібний, він економний», » Найжадібніший українець.», «Ось саме жадібність фраєра згубила», «Звичайна справа. У наше місто Кремінна приїжджала Марина Порошенко, заправили бензином весь кортеж, взяли чеки для переведення в готівку, а грошей не дали.», «Додамо рік до терміну!»,

«Він не заплатив! І тому цибуля подорожчала!», «Порошенко — типовий представник бидло-жлобів 90-х, які їздили на крутих тачках і в дірявих шкарпетках», «Шоколадна влада любить халяву», «Що, не видно, що йому навіть за хімчитску піждака немає чим заплатити? Так і ходить бідний».

Загрузка...

Джерело