У Порошенка зважилися на крайні заходи щодо інавгурації Зеленського! Розкрито нову підлість!

Новости

Верховна Рада продовжує усіма силами затягувати інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського

Новий проект постанови з можливою датою інавгурації був опублікований на сайті Верховної Ради в п’ятницю, 10 травня. У ньому пропонується призначити інавгурацію Зеленського на 1 червня.

З відповідною пропозицією виступив депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олександр Сугоняко. У пояснювальній записці до своєї постанови він нагадав про те, що сам Зеленський пропонував призначити інавгурацію на 19 травня, і пояснив, чому вважає цю дату невідповідною.

«У третю неділю травня (19 травня) буде відзначатися День пам’яті жертв політичних репресій …. Це передбачає проведення траурних заходів і відповідні правила ведення мовлення на теле- і радіоканалах, що об’єктивно буде створювати перешкоди для церемонії інавгурації як в питанні її освітлення, так і в питанні участі в її проведенні народних депутатів України та запрошених осіб», – заявив депутат.

Раніше Володимир Зеленський звернувся до українських депутатів із закликом перестати затягувати з призначенням дати його інавгурації.

Відеозвернення новообраного президента було опубліковано в п’ятницю, 10 травня, на YouTube-каналі його команди.

У новому відео Зеленський закликав депутатів згадати слова їх присяги, в якій вони обіцяють працювати в інтересах всіх громадян своєї країни.

«Поки що ви дієте виключно в своїх інтересах: боїтеся розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації. І поки ви трясетеся за свої мандати колишній президент Порошенко творить непоправне», – підкреслив переможець президентських виборів.

Він також підкреслив, що Верховна Рада повинна призначити дату інавгурації на 19 травня вже на найближчому своєму засіданні. За словами Зеленського, саме цього чекає народ України.

«Думайте, будь ласка, не про депутатську ксиву. Думайте про Україну. 19 травня. Голосуйте», – підсумував Зеленський.

Загрузка...