Зеленський опублікував несподіване послання до жителів Донбасу: «Давайте залишимо позаду всі сварки»

Новости

Новообраний президент України Володимир Зеленський виклав у Facebook відео з назвою «послання світу для жителів Криму і Донбасу».

У відеоролику знялися відомі релігійні лідери.

«Результатом зустрічей з релігійними лідерами стало послання світу для жителів Криму і Донбасу. Спасибі всім, хто погодився. Ми з вами! Ми разом! Ми — одна країна!» – каже новообраний президент.

Глава української православної церкви московського патріархату Онуфрій висловився за те, щоб почати «здоровий діалог» і «переговори».

«Давайте залишимо позаду всі сварки. Ми — одна Україна, ми – один український народ», — говорить муфтій Саїд Ісмагілов.

«Дорогі, давайте розвивати контакт, щоб ми вийшли на здоровий діалог заради однієї мети – цілісності України і процвітання нашого майбутнього покоління», — заявляє муфтій Ахмед Тамім.

«Ми віримо, що нарешті сядемо, як цивілізовані люди, за стіл переговорів, і зможемо вирішити всі конфлікти й питання з допомогою мудрості людської», — додає глава церкви Онуфрій.

Варто нагадати, що Верховна Рада України затягує питання інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Тому країна досі залишається без нового глави держави, хоча й обрали його.

Загрузка...

На погоджувальній раді у Верховній Раді у понеділок, 13 травня, розгорівся скандал із-за питання про дату інавгурації президента. Так, спікер Андрій Парубій почав говорити про порядку денному тижні.