Ми з тобою! Гнати цих дармоїдів! Українці відреагували на нове відео Зеленського, повністю підтримавши його

Новости

Сьогодні, український президент Володимир Зеленський записав чергове відео, в якому повідомив, що має намір відвідати засідання Конституційного суду 11 червня, де буде розглядатися конституційність його указу про розпуск парламенту і призначення позачергових виборів у Раду за поданням народних депутатів, передає replyua.net .

Дане звернення з’явилося на всіх соціальних сторінках Зеленського. Так, в «Інстаграме» українці масово відреагували на новий пост українського лідера, підтримавши його.

Читайте також: Вперше в історії україни!: Зеленський записав відеозвернення до народу

За годину, відеозвернення встигло подивитися більше мільйона користувачів мережі, при цьому залишивши сотні коментарів. “Ми з тобою! Гнати цих дармоїдів !!!!!! Удачі! Слава Україні! », Красава !!! Респект від громадянина РФ! «,« Удачі вам Володимир, видно, що намагаєтеся для свого народу »,« Красень! Народ з тобою! »,« Як же круто!

Що президент ось так просто записує відео від першої особи для людей з важливою інформацією »,« Удачі тобі і Божого благословення !!!! Ми з тобою »,« Ми вас, Володимир, підтримуємо, ви правильно робите, люди чекають змін », – пишуть українці під відео Зеленського.

Загрузка...