Будинок Кличка заарештовано: ДБР викликало на допит мера Києва

Новости

Стало відомо, що суд заарештував нежитловий будинок в центрі столиці. На аукціоні придбала компанія Володимира Кличка, брата мера Віталія Кличка.

Так, ДБР веде справу про можливе заволодіння майном територіальної громади Києва, а саме про будинок площею 1419,3 кв. м. Він розташований за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 34Б, поруч з готелем братів Кличко.

Виробництво відкрили ще 23 липня за заявою директора фірми «Капітал». До «заволодіння» причетні чиновники Київської міської державної адміністрації, народний депутат і посадові особи приватного сектора.

Зараз проблематичний будинок належить громаді Києва і суд заборонив його відчужувати.

На початку липня Київрада виставила будинок на торги, та 30 липня перемогу здобуло ТОВ «Віт-Плюс» (належить Володимиру Кличко). Потім, Київрада повідомив про намір укласти договір з «Віт-Плюс», але так цього і не зробив. Фірма повинна була купити будинок за 37 130 000 гривень.

Підприємцем є Лариса Гетьман-Гнидунець. Крім компанії «Капітал» жінка володіє також іншим бізнесом: купівлею, продажем, будівництвом та наданням в оренду нерухомості, фінансовим посередництвом.

Варто відзначити, що вона писала в мережі, що розірвання договору було неправосудним, і називала причетними до справи мера Віталія Кличка, народного депутата Сергія Алексєєва та підприємця Сергія Боярчукова.

До того ж, в кінці червня 2019 року про цю історію зняв сюжет телеканал «1+1», після чого Кличко заявив, що буде судитися з каналом.

Зазначається, що 26 липня ДБР викликало Віталія Кличка на допит у виробництві про «можливі неправомірні дії при укладанні договору оренди земельної ділянки для будівництва та оренди житлового будинку».

Також Кличко заявляв, що за цим викликом стоїть Андрій Портнов. Київський мер назвав нісенітницею інформацію про кримінальному провадженні стосовно себе.

До того ж, спочатку Кличко не прийшов на допит, але 31 липня весь же з’явився в ДБР.

Загрузка...