Порошенко зросив Київ свіжістю Мальдів, українці в істериці: «Засмаг, посвіжішав…»

Новости

Колишній президент України Петро Порошенко повернувся з Дубая в Україну. Він вилетів з аеропорту Рас-ель-Хайма 6 серпня о 20:35 за київським часом, а прибув до Києва вже на наступний день в дві години ночі.

Про цю подію вирішив повідомити відомий український юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Він помітив, що Порошенко повернувся з відпочинку у чудовому настрої: засмаг, посвіжішав, набрався сил.

«І ці самі сили, йому дуже знадобляться. Адже попереду, так багато… Допитів.» — переконаний Шнайдер.

Варто відзначити, що на фото Порошенко виглядає дуже заплилим і вкрай напруженим.

Загрузка...

В коментарях українці поспішили поділитися своєю думкою на рахунок такого внешниго виду ексгаранта:

«Ну, дуже добре виглядає. порівняно з Медведчуком, точно не погано. Пора організовувати конкурс мумій», «Ну так, все «включено» бухав до вср*чки», «Припухлий вид звичайно не дуже», «Господи, як набридла за 5 років ця п’яна пика», «Приїхав продовжувати мстити», «Новий пригодницький фільм «Повернення президента»!», «Відпочинок в райських країнах явно не пішов Педрусю на користь, він ще більше обрюзг, обплив і окосів», «Привіт з Великого Бодуна!», «Засмаг, посвіжішав, але не протверезів.», «Він безпросвітно пробухав всю відпустку, судячи по пиці. Де там свіжість? Може свіжий запах перегару».