Відео. Нардеп від “ОПЗЖ” Нестор Шуфрич назвав ветеранів війни на Донбасі “гастролерами”

Видео

Нардеп від “Опозиційної платформи – За життя” Нестор Шуфрич у телеефірі назвав “гастролерами” добровольців та ветеранів війни на Донбасі, які прибули в Золоте з наміром не допустити розведення військ.

Через слова Шуфрича між ним та екснардепом від “Свободи” Юрієм Михальчишиним спалахнула словесна перепалка, яка ледь на закінчилась бійкою у прямому ефірі телеканалу ZIK, підконтрольному кумові російського президента, нардепові Вікторові Медведчуку.

Я зв’язався з людьми, які спілкувалися з нашими спецпризначенцями на блокпосту.

Ви знаєте, що їх обурило?

Вони 5 років стоять на лінії розмежування. 5 років.

Вони не повернулися додому. Втратили своїх друзів. І коли вони побачили, що приїхали гастролери…,– заявив Шуфрич.

“Які гастролери? Це офіцери Нацгвардії, які були під Іловайськом та Мар’їнкою. Несторе, зараз получиш! Я кажу тобі. Це офіцери Нацгвардії з орденами за мужність. Які гастролери? Я прошу, щоб про питання війни і миру говорили ті, хто воював, а не ті, хто розказує про гастролерів”, – заявив Михальчишин.

У відповідь на це Шуфрич запевнив, щоб був на війні довше, ніж Михальчишин.”Я, до речі, там був точно більше, ніж ти!” – заявив Шуфрич.”Та ладно! Скільки ти там був?” – запитав Михальчишин.” 14 разів я там був”, – запевнив Шуфрич. Перепалка завершилася тим, що Михальчишин попросив не називати “гастролерами” учасників бойових дій. А Шуфрич зазначив, що апелював до тих людей, які зупинили “бидладзя” на Золотому.