Хто кришує спuрт – встати! Чиновники втрачали свідомість в Тернополі. Президент діяв принципіально(ВІДЕО)

Видео Новости

В ході наради Президент України заслухав у тому числі керівників правоохоронних органів області — Зеленського цікавило, як податківці, СБУ і поліція борються з підпільним виробництвом спирту на заводах, які начебто не працюють.

За статистикою, яку навели правоохоронці області, 7 із 11-ти спиртових заводів на Тернопільщині не працюють.

Президент України, навівши оголошення з інтернету, почав з’ясовувати, як же можна тоді купити 10 літрів горілки за 370 гривень і звідки тоді взявся спирт для неї, якщо заводи «Укрспирту» начебто стоять.

«Тобто пляшка буде коштувати 15-18 грн. А де можна купити таку пляшку? Ми купуємо в магазині по 90-100 грн. Що відбувається? Тобто працюють ці підприємства? Хто їх кришує?» — запитував Президент.

Як ішлося на нараді, з 2016 року «Укрспирт» вп’ятеро скоротив свої відрахування до держбюджету, не сплативши в 2018 році жодної копійки податку на прибуток.

У червні, нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив про намір боротись із тіньовим виробництвом спирту в Україні.

23 жовтня у Верховній раді зареєстровано президентський законопроєкт №2300 про скасування держмонополії на виробництво спирту.

Участь Президента України Володимира Зеленського у робочій нараді з питань розвитку спиртової галузі України (м. Тернопіль).

Участь Президента України Володимира Зеленського у робочій нараді з питань розвитку спиртової галузі України (м. Тернопіль).

Gepostet von Офіс Президента України am Freitag, 1. November 2019

Загрузка...