Банда, яка знищує народ: Матвієнко запропонувала відправити нардепів у відпустку на Донбас

Новости

Щоб українські депутати посприяли швидкому вирішенню конфлікту на сході країни, відчули весь біль жителів окупованих територій та учасників війни, вони повинні проводити відпустку не на курортах, а на Донбасі.

Про це в інтерв’ю газеті «Експрес» розповіла Герой України, співачка Ніна Матвієнко.

На її думку, два тижні «канікул» Верховної Ради тоді, коли на сході країні триває війна, — це ніщо інше, як блюзнірство.

«Бал серед чуми, так? Ну, хай вiдпочивають. Правда, я порадила б їм їхати у вiдпустку не за кордон, звiдки людського горя не видно, а на Донеччину чи Луганщину. Тобто «туди», у «тi» мiсця.

Щоб вiдбувся такий собi стрес у їхнiх головах… Полiтики ж займаються не вирiшенням проблем, а блудослiв’ям. Натомiсть дiм горить i далi.

Та я знаю одне: навiть якщо вогонь не поливати водою, пожежа рано чи пiзно згасне. Iншими словами — як зав’язався той вузол, так вiн i розв’яжеться», — зазначила Матвієнко.

Як вважає співачка, навіть під час війни ситуація з народними обранцями не змінилася: вони продовжують красти гроші, які надають Україні для вирішення військового конфлікту та покращення економічної ситуації.

«Вони (депутати. – Ред.) осоромили нас на весь свiт. Точнiше — соромлять далi. Українi дають грошi, iнвестицiї, допомогу, але потiм це все кудись дiвається. Вони ж лише розводять руками… Усi крадуть i вже не знають, куди тi грошi сховати! Знаєте, є груповий секс (смiється), а це така групова… Ба-а-а-а-нда! Так, це банда, яка сьогоднi знищує народ i прикривається тiльки словами, вишиванками, реформами. Знову ж таки — блудослiв’ям», – переконана Матвієнко.

Як зазначила співачка, розкрадання державних коштів та фінансової допомоги призвело до того, що депутати «шикують», а простим українцям не вистачає грошей на найнеобхідніше.

«Я вже не можу дивитися на їхнi обличчя. Ви гляньте, якi холки вони повiдгодовували в ресторанах.

Ще не наїлися, їм досi мало… А в людей навiть на лiки не вистачає грошей (чесно кажучи, у мене також iнколи нема навiть на найнеобхiднiше). Завтра якась бабуся не заплатить за комунальнi послуги, то в неї квартиру заберуть та виженуть на вулицю. Як собаку…

Кажу, нинi нас знищують як нацiю. Наша ж влада. I треба не мовчати, а бодай «вiдгавкуватися» – обурюється Матвієнко.

Загрузка...

Як повідомляв «Обозреватель», музикант, вокаліст, лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що зміни в Україні будуть лише тоді, коли злякається вся країна.