Відео відомого журналіста викликало резонанс: “Зеленський з дня на день може прийняти рішення про відставку з поста президента”

Новости

Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон заявив, що президент Володимир Зеленський може достроково покинути свій пост за власним бажанням у зв’язку з обставинами, які оточують його роботу.

Про це він розповів в інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко на YouTube-каналі “Vласть vs Vлащенко”. (щоб переглянути відео проскрольте нижче)

Фрагмент програми був опублікований на  YouTube-каналі самого Гордона.

Відповідаючи на питання про плани балотування на другий термін, Гордон заявив, що раніше Зеленський дав зрозуміти, що збирається брати участь в наступних виборах, однак у зв’язку з обставинами, які оточують його роботу, може покинути свій пост і піти у відставку достроково.

“Я не виключаю, що в один прекрасний день Зеленський може встати і піти”, – заявив Гордон. В ефірі Влащенко показала фрагмент інтерв’ю Геннадія Корбана, який напередодні розповів про нинішнє життя Зеленського.

“Він встає вранці, йде у ванну чистити зуби і не встигає на щітку видавити пасту, а його вже пі ** ят з усіх боків” , – заявив Корбан. Гордон погодився і зазначив, що останнім часом Зеленський виглядає втомленим і замученим, оскільки кількість проблем, негативних подій і новин, які оточують і супроводжують його роботу, величезна.

Свій колишній запал і веселість Зеленський за рік роботи президентом розгубив повністю.

Раніше Гордон розповів про причини відмови публікувати скандальне інтерв’ю з Жириновським про Україну .

Пізніше він назвав прізвище людини , яка могла б стати ідеальним президентом для України.