“Бoлючa cмeрть!” Донька звернулась – Зеленський не чекав, “Майте тепер мужність”: прозвучали жoрcткi слова

Новости

Дочка ветерана АТО Миколи Нікітенка, який вчинив акт самоспалення в центрі Києва на знак протесту проти дій влади, вимагає зустрічі з президентом Володимиром Зеленським.

За словами Юлії Микитенко, вона хоче донести до Зеленського те, що її батько пішов на самогубство не з «невідомих причин», а через «політику капітуляції» президента.

Звернення Юлія Микитенко оприлюднила на особистій сторінці в Facebook і підкреслила, що капітулянтська політика керівництва держави доводить до відчаю багатьох захисників

Далы прямим текстом:

Володимир Олександрович, майте мужність поглянути мені в очі! У першу добу після того, як мій батько це зробив, більшість ЗМІ написали, що якийсь невідомий чоловік з невідомих причин скоїв самогубство.

Але це не відповідає дійсності. І я хочу, щоб ви знали, що насправді він влаштував протест проти політики капітуляції Володимира Зеленського.

Загрузка...

Я – його дочка і буду зараз говорити від його імені. Він не був фанатиком і не був самогубцем. Він дуже любив життя і Україну. І відразу, як тільки почалася російська інтервенція, в перших рядах пішов в добровольчий батальйон Нацгвардії.

Це свідчить про те, що він був воїном. Воїном в душі. І війна – це було його покликання.

І, як будь-який воїн, він був готовий віддати життя за Україну. І він це зробив. І найтрагічніше те, що його досі не почули.

Як дочці мені важко прийняти цей вчинок, але я можу його зрозуміти. Як і багато інших ветерани, які мають зараз схожі відчуття. Єдине, чого я не можу зрозуміти, – чому досі ніхто з керівників нашої держави не висловив жодного слова ні підтримки, ні співчуття нашій родині? Чому їм легше думати, що якийсь невідомий чоловік з невідомих причин скоїв самоспалення на Майдані?

Зараз ветерани та військовослужбовці розгублені, в розпачі від того, що відбувається. Я теж ветеран, і теж втратила чоловіка на війні. Поховала його і зараз ховаю батька.

І так само, як багато інших моїх побратими, ми відчуваємо, що нас не чують. І я дуже хочу, щоб влада пішла з нами на діалог. З ветеранами, з військовослужбовцями, які втрачали, гинули на сході. Я хочу, щоб ця плеяда кривава – Василя Макухи, Олекси Гірняка і тепер Миколи Микитенко закінчилася.

Загрузка...

Пане Президенте! Майте мужність подивитися мені в очі. Подивитися в очі іншим ветеранам, які втрачали життя, кров і своє здоров’я на війні. Слава Україні!

Нагадаємо, за три години до самоспалення Микола Микитенко написав на своїй сторінці в Facebook:

«Думаю, як буду горіти? Як Василь Стус ?! Досить сил довести, що Україна понад усе? Дістало !!! Вийдіть всі, побратими, як 24 числа, візьміть зброю в руки, і захистіть нашу рідну Україну !!! ». Трохи раніше він же написав: «Підтримайте за всі мої гріхи !!! Слава Україні!!!”.

На сторінці Миколи кілька постів, в яких він висловлює негативне ставлення до політики президента Володимира Зеленського по відношенню до ветеранів АТО і ООС. Останній пост на своїй сторінці Ворон опублікував за п’ять хвилин до самоспалення: «Зараз 3-25. Мені дуже хочеться, щоб Україна була самостійною ».

Зазначимо, що Микола Микитенко страйкував проти політики Зеленського і за непідтвердженою інформацією президенту вже доповіли про смерть ветерана АТО. Володимир Зеленський глибоко приголомшений і співчуває рідним Микитенка.