Щоб артеріальний тиск був в нормі, вживайте ці натуральні та корисні продукти

Новости

Кожна людина з віком часто зустрічається з такою проблемою, як підвищення артеріального тиску.

Це виникає через погану роботу серцево-судинної системи. Головними ознаками захворювання є підвищена стомлюваність, починають набрякати кінцівки, з’являється головний біль та задишка.

Якщо у вас виникли такі симптоми, потрібно обов’язково звернутися до лікаря. Але є інший варіант, можна спробувати знизити артеріальний тиск у домашніх умовах, підручними засобами.

Зелений чай. Він гарно виводить токсини з організму. Має велику кількість корисних, мінеральних речовин та вітаміну С.

Каркаде. Завдяки великому вмісту вітамінів допомагає покращити метаболізм. Також володіє сечогінною властивістю та гарно знімає спазм судин.

Чорноплідна горобина. Використовувати можна ягоди та сік, вони зміцнюють стінки судин. Потрібно пити по 2 столові ложки, тричі на день, за 30 хвилин до вживання їжі.

Брусниця. Допомагає зміцнювати судини та капілярі в організмі. Містить у собі вітаміни, калій та корисні органічні кислоти.Журавлина. Також, як брусниця містить велику кількість калію й зміцнює стінки судин.

Лимон. Збагачений великою кількістю вітамінів, мікроелементів та органічних кислот. Допомагає розрідити густу кров.

Куркума та імбир. Ці продукти володіють протизапальними та протиокислюючими властивостями. Містять амінокислоти, вітаміни та ефірні олії. Потрібно вживати ці продукти постійно.

Часник. Використовують при атеросклерозі та артеріальній гіпертензії. Гарний засіб для виведення холестерину з крові та розріджує її. Не можна використовувати часник, якщо у вас є захворювання нирок та виразкова хвороба шлунку. Потрібно вживати по пару зубків часнику кожного дня.Перець гострий. Він містить речовину – алкалоїд капсаїцин. Завдяки цій речовині, він розширює судини, покращує кровообіг та знижує артеріальний тиск. Можна зробити такий напій – на 200 мл. води додайте трохи меду та чайну ложку перцю.

Будьте здорові!