«Київстар» попередив абонентів: вже з 9 квітня послуги стануть безплатними — як змінять пакети

Новости

«Київстар» зробив важливе повідомлення для абонентів

Вже з наступного тижня мобільний оператор «Київстар» зробить частину популярних послуг доступнішою.

З п’ятниці, 9 квітня стануть безплатними деякі послуги. Про це повідомила пресслужба мобільної компанії.

Повідомляється, що мова йде про наступні послуги — «Передзвони мені», «Поповни мій рахунок» та «Довірена особа».

Також пресслужба розповіла, у чому полягають переваги цих послуг та які умови їх надання зміняться з 9 квітня.

Послуга «Передзвони мені» дозволяє абоненту навіть якщо на його особовому рахунку немає коштів, відправити абоненту іншого українського мобільного оператора повідомлення з проханням передзвонити. На день абоненту буде надано можливість використати 3 подібних запити, тоді як раніше в місяць можна було лише відправити 8 подібних повідомлень.

Послуга «Поповни мій рахунок» дозволяє відправили комусь з рідних чи знайомих прохання поповнити рахунок. Це дуже зручна послуга для членів родини. Щоденно можна буде відправити по 2 подібні запроси. Зараз же така можливість надається у місяць тільки 4 рази.

Послуга «Довірена особа» дозволить членам сім’ї контролювати гроші на особистому рахунку та регулювати витрати абонента. Наприклад, діти зможуть мати можливість завжди бути проінформовані про необхідність поповнити рахунок комусь з батьків. Зараз подібні запити платні, а з 9 квітня вони стануть безплатними. Крім того, надаватимуться 10 запитів щодня.

Якщо абонент упродовж дня не використає усі безплатні запити, то вони просто анулюються. Тобто накопичуватися ці безплатні запити не будуть.