Ви – цинічні покuдьки! Якби зараз були живі дівчата і хлопці з Небесної Сотні, вони б вийшли на Майдан проти вас…, — Парасюк

Новости

У вас було і є все, що треба для розвитку країни. У вас є Президент, є більшість, є уряд, є поліція і суди. Але ви нічого не робите, щоб люди почали жити краще. Таке враження, що ви навпаки отримуєте задоволення від того, що країна живе в бідності.

Ви – цинічні покидьки, які не мають нічого святого і доброго. Ви не виконали ні однієї з вимог Майдану, а тепер своїми фальшивими переживаннями спекулюєте на почуттях людей.

Заради грошей і влади ви готові на все.

Якби зараз були живі дівчата і хлопці з Небесної Сотні, вони б вийшли на Майдан проти вас. Живіть і усвідомлюйте це.

Я думаю, не треба писати кому адресується це звернення. Всі і так добре розуміють.

ВОЛОДИМИР ПАРАСЮК

Майдан ще не завершився, адже всі принципи та ідеї, які люди відстоювали на Майдані, продовжують жити далі. На цьому наголосив народний депутат України Володимир Парасюк в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Політик підкреслив, що ті люди, які були причетні до злочинних дій влади під час Революції гідності, сьогодні вільно подорожують і нічим не переймаються.

«Це вже питання до тих політиків, які після Майдану взяли відповідальність за всю країну. Систему Януковича, яка потім вибила людей, створив той же Ахметов, Медведчук, які збагачували державну систему чорним налом. Потім ці незаконні гроші використовувалися для підкупу правоохоронців, судів та інших державних органів. Так, після початку Революції гідності всі найманці, працювали на Януковича і виконували всі злочинні накази», – пояснив Парасюк.

На думку депутата, тільки тоді, коли всі ці люди опиняться у в’язниці, дійсно можна буде сказати, що в Україні запанувала справедливість.

«Коли такі люди можуть вільно себе почувати і відкрито заявляти, що Майдан – це переворот, а на сході України відбувається громадянська війна, то про яку справедливість можна говорити? І найбільша загроза всьому цьому – реванш. Адже сьогодні при владі досі залишаються навіть ті депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня 2014 року», – констатував Володимир Парасюк.

 

Загрузка...