Цей пупсік виступав на «Прямому», типу радуйтеся, що і така пєнсія є! Пупсік, а давай ти поживеш на 4 тисячі хоч піврочку. Бо скоро ґудзики на твоїй сорочці будуть розлітатися як кулі 45 калібру

Новости

Пост киянки став хітом: «Це — український урядовець, який приніс всім радісну новину про підвищення мінімальної зарплати. Пупсік, давай ти поживеш на чотири тисячі хоч піврочку.

Бо скоро ґудзики на твоїй сорочці будуть розлітатися на всі боки, як кулі 45 калібру!» Ось як це прокоментували користувачі соц. мереж

«Яна І:

Нещодавно цей пупсік виступав на «Прямому» каналі, говорив в ефірі з телеглядачами про пєнсії (так і казав без кінця — пєнсії, пЄнсії- це типу суржиком, поближче до народу): да, ми так зараз живем, но типу радуйтеся, що і така пєнсія хоч є.

І вдруг откуда нє возьмісь після цих рохмов з телеглядачами (від криків душі котрих реально навіть ведучий був в шоці, скільки люди понарозказували своєї біди і горя), вигулькує на камеру мальчік-колокольчік з нової партії якоїсь, типу «Сила людей» чи для людей, з такими варгами і вимовою, ну точно як в Сіманєнка і начинає на «розігрітій пательні» народного гніву від тих пенсій казати про те, яка їхня партія гарна і вони покажуть кузькіну мать з тими пєнсіями.

Короче, дешевий цирк на дроті, за який клоуни отримують дуже великі гроші.»

«Юрій Г:

Не глузуйте! Його рознесло.

У НЬОГО ТАКА КОНСТИТУЦІЯ У КОГО ТАКА ВОНА, треба снідати о !3 год. — чай з медом і один-два сухарики. Раз в пів-року голодати по 9 днів (тільки вода) та робити зарядку тібетських ламів ( див у гуглі «пять тибетских жемчужин» і будете худим як я.