Ільф і Петров перевертаються у домовині! Остап Бендер є блідим образом на тлі Гладковського, — журналіст

Новости

Кілька слів про ще одного «нащадка» лейтенанта Шмідта. Мова йтиме про Олега Свинарчука (Гладковського). Ільф і Петров перевертаються у домовині — їх вигаданий персонаж пройдисвіта Остапа Бендера є блідим образом на тлі спритного шахрая Олега Свинарчука (Гладковського). Це ж треба так примудритися: займати високу державну посаду під прізвищем Гладковський, а контролювати автобудівельний бізнес під прізвищем Свинарчук, при цьому ще й виконувати дипломатичні обов’язки почесного консула Республіки Сейшельські Острови.

Тільки у тому, що пан Свинарчук обіймає три посади одночасно є цілий букет серйозних порушень державного законодавства. Підприємець (у нашому випадку президент автокорпорації «Богдан») не має права займати державну посаду. Так само, як і перший заступник секретаря РНБО України не має права на статус Почесного консула іншої держави. І навпаки, Почесний консул іноземної держави (у нашому випадку ПК Республіки Сейшельські Острови) не може обіймати в Україні державну посаду.

Отже, з цим клубком держпорушень розібралися. Далі. Копирсаючись у біографії Олега Свинарчука, виглядає, що вищої освіти Олег Свинарчук (Гладковський) не має.

Тут по-порядку, уважно стежимо за датами:

У 1990 Олег Свинарчук перебрався з міста Сочі (РСФСР) до Києва. Там до 1991 року працював на посаді транспортного робочого (по-простому: «грузчик») в кооперативі «Аргус». У 1991-1992 роках вже трудився економістом агрофірми «Опаки». У 1994 році пан Свинарчук стає директором Акціонерного товариства (АТ) «Автотранссервіс». Між 1992 роком і 1994 роками у біографії Олега Гладковського пробіл. Однак є помітка, що у 1993 році він закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю «Організація перевезень та управління на транспорті». Коли саме Олег Гладковський (Свинарчук) вступив у вказаний виш і на який факультети — історія замовчує. Припустимо, вчився він на заочному відділенні. Але заочно протягом трьох років (від 1990 по 1993) освоїти шестирічну навчальну програму аж ніяк немоможливо.

Гаразд. З освітою пана Свинарчука розібратись не вдалось.

Цікаво також довідатись, за які такі заслуги перед Республікою Сейшельські острови Олег Свинарчук (Гладковський) удостоєний дипломатичної акредитації і статусу Почесний консул? Можливо, посприяв там розвитку туризму? Туризм на Сейшелах — це основна сфера доходів у держбюджет і розвиток країни. Сейшели також вважаються офшорним раєм. Там зареєстровано понад 10 тисяч міжнародних офшорних компаній. Україну у Республіці Сейшельські острови представляє також Почесний консул, уродженка Маріуполя Марину Морін-Аделін (Marina Morin-Adeline. Її профіль у ФБ: (https://www.facebook.com/maryna.morin.adeline).

Можливо пані Morin-Adeline допоможе нам знайти Bідповідь на це запитання.

Інтуїція підказує, що дослідження життя Олега Свинарчука (Гладковського) може вивести нас на нові і цікаві справи.

Rostyslav Demchuk