Гепа. 2014 рік : «Бандєровцu нє будут топтать нашу зємлю. Ми ім…». «Дякуємо» гарнату що не посадив його (ВІДЕО)

Новости

Гепа дає інтерв’ю російським пропагандистам. 2014 рік. Мер Харкова Геннадій Кернес в інтрев’ю російському пропагандиському каналу запевняє, що «бандеровци нє будут топтать нашу зємлю». «Дякуємо» Гарнату, СБУ і ГПУ за те що не посадили, «на благо города і всєх харькавчан»!

Реакція українців не забарилася:

Nazar Melnik: Сотні воїнів у СІЗО та тюрмах!!! А цей пітекантроп так себе веде і рулить на волі??!!!! Порох-це твоя заслуга!!! Дякую.

Лилия Дмитриева: Но ведь были все основания его посадить за сепаратизм! Своим выступлением он говорит ,что встретит российские войска с хлебом солью. Мне это понятно, так почему же СБУ не реагирует? Опять договорняк?

Лілія Гусєлєтова: Чому він іще не сидить???!!!!! Воює він, чи хлопці наші з усіх областей, з западной також. А георгіївську лєнточку йому на лоб і до Путіна. варі продажні. Сепар вонючий, і таких пів України…

Юрій Каплін: Та «гарант» тільки таких і тримає на високих посадах. Де ви бачили націоналіста на посаді? Там можуть бути тільки з паспортами Ізраїля… А про С. Бандеру вони знають тільки з підручника «сталінская констітуція»…

Джерело