«Реформатори» крадуть в армії, в медицини, в пенсіонерів, – вони залізли у кожну кишеню країни. Пустіть їх на другий термін – і України не буде!, — журналіст

Новости

Діалоги, оприлюднені Бігусом, справжні. Про це знають правоохоронні та антикорупційні органи: і прокуратура, і НАБУ (причому вже біля двох років), але всі бояться/не бажають визнати це офіційно.

Бо через цей епізод злочинної діяльності кількох 20-річних хлопчиків, яким батько дозволив вчитися «бізнесу» на підпорядкованому йому Укроборонпромі (під час війни, аж кулаки стискаються від безсилої злості!) розкрилася колосальна корупційна схема, у якій брали І БЕРУТЬ участь усі керівники держави – від президента до правоохоронних органів.

Усвідомте: це для них НОРМАЛЬНО – множити на 2-3-4-5-і більше УСЕ, що від імені України закуповують ці державні менеджери. «Реформатори» крадуть в армії, в медицини, в пенсіонерів, – вони залізли у кожну кишеню країни.

Власне, я не відкриваю цими словаии жодного секрету: за останні п‘ять років вже вийшла маса інформації про те, що влада краде. І піпл хавав і мовчав, мовляв, всі-однакові-якось-воно-та-буде.

Але нарвані зажрані юні свинарчуки, які обкрадають армію під час війни, з матюками нагинаючи директорів оборонних підприємств – це вже міцний удар під дих навіть такому терплячому народові, як українці.

Прийшло прозріння.
Корупційний спрут поглинув всі органи влади. Всі все знають, всі тим чи іншим чином у долі. Тому й немає жодних справжніх антикорупційних справ, які б розкрило хвалене НАБУ. І не буде – поки державою керує Порошенко та його кліка.

Такого масштабу цинічної корупції в Україні не було ніколи. А пустіть їх на другий термін – і України не буде.

Загрузка...

Тетяна Висоцька