Потрібен резонанс! На Донеччині судять воїна АТО який воював проти регулярних підрозділів ЗС РФ (ВІДЕО)

Новости

6-го березня у Апеляційному суді Донецької області відбудеться засідання у справі військовослужбовця 30-ої ОМБр Юрія Костини. Костину та його побратима Андрія Бабія, які виконували завдання у зоні проведення Антитерористичної операції проти регулярних підрозділів ЗС РФ та підконтрольній ним незаконних збройних формувань, звинувачують у подвійному вбивстві мешканок села Луганське, Бахмутського району Донецької області, якого вони не вчиняли!

Попри виправдальний вирок суду, прокуратура продовжила вимагати від представників вітчизняної Феміди переглянути своє рішення.

Весь цей час, понад 3 роки, бійці 30-ої ОМБр перебували у СІЗО, а судді затягували розгляд справи. Як наслідок, Юрій Костина та Андрій Бабій рішенням Бахмутського міського районного суду були визнанні винними у вчиненні злочину та отримали вирок у вигляді 15-ти років позбавлення волі.

Відповідно до отриманих ІНФОРМАТОРом документів, адвокатами Костини було виявлено численні порушення у роботі прокуратури, які нівелюють обвинувачення проти українських бійців у вчиненні цього правопорушення. Саме їх і було подано до розгляду Апеляційного суду Донецької області.

Відео за 2017 рік

Джерело