Щоб «гражданских отсечь» Порошенко використовує цілу армію охоронців… Не то діло президент Фінляндії, — Купрій

Новости

Щоб «гражданских отсечь» Порошенко використовує цілу армію охоронців. Навіть по парку без них пройтись не в силах. Не то діло президент Фінляндії. Взагалі йдемо у Європу, а маємо президента із азійськими світами((

Українці активно коментують світлину:

Андрей Гармаш: Президенту Финляндии не кого боятся. Вот он и гуляет без охраны.

Михайло Водецький: Це дійсно презедент народу бо знародом на рівні а не обложився армією охорони який ти презедент народу самозванець.

Іван Тарахтій: У 1918 і 1940 роках Фінляндія відстояла свою незалежність, а Україна просрала, ось у цьому різниця, через 100 років ми можемо повторити свій ганебний досвід.

Ильяс Минебаев: Никогда не забуду, как на о.Бали в 2013 году президент Индонезии приехал запускать в эксплуатацию шоссе вокруг всего острова: одна полицейская машина перекрыла правый ряд на съезде на развилку и… всё!!!

Irina Lazarenko: Коли наші будуть жити чесно їм теж не потрібна буде охорона.

Olexandr Kuschak: Ми маємо такий саме азійський народ, більшості з якого не потрібні ніякі докази, більшості достатньо просто звинувачень. І ця більшість буде залюбки з піною у рота виносити вироки, бо сама робить так як у ціх звинуваченнях: краде, краде і ще раз краде, тільки у своїх можливостях. І ця більшість впевнена, що і інші крадуть. І думки про те, що це не так не виникає. У Фінляндії все якраз — навпаки. І доречі там так як є саме через це.

Віталій Купрій