Крик душі АТОвця: «Порохоботи і їм подібні, це авто 2002 року, коштує 2500 євро, купив за кошти які отримав за тяжке пораненя…»

Новости

Порохоботи і їм подібні, це авто 2002 року, коштує 2500 євро, газ-бензін, обьєм 2л, купив за кошти які отримав за тяжке пораненя, залишився інвалідом. Їздила тількі по шляхах Німеччини, тут вона вже три роки, ремонт за три роки одна граната з лівої сторони, чим вона гірша того металобрухту, якого у нас на шляхах 70 відсотків, на українських номерах.

Так ось по новому Закону який намутили ці покидькі, розтаможка з налогами буде коштувати 2420, хіба це справедливо, плюс поставити на облік, отримати номера, і ще багато чого іншого. А тепер включайте свої мозги, чому бариги проти того, щоб українці їздили на таких авто!

Обіцяю одне, палити не буду, но і розмитнювати по їх грабіжницьких цінах не буду, бо нема за що, але єю шандарахну авто одного із покидьків, кину ключи і уйду!

І останнє, дайте мені відповідь що такі авто будуть робити на 0,

крім як по асфальту їздити вона не для чого не придатна, плюс ремонтна база, де будуть брати автозапчастини, і хто їх буде там ремонтувати?

Олександр Нескорений

Загрузка...