Боєць АТО звертається до Порошенка! «Коли відрубаєте?!» (ВІДЕО)

Новости

Про віру, допомогу та силу духу… «Знайомтеся, це – сапер 56-ї мотопіхотної бригади Євген Редька. Влітку 2016 року під час виконання завдання в районі Гнутово хлопець та його напарник отримали наказ знешкодити ворожу протипіхотну міну.

Спочатку все йшло добре – заклали детонатор, відійшли, натиснули кнопку. А потім був дивний звук: бійці підійшли ближче і вже тоді міна повторно детонувала. Напарник Євгена загинув на місці… Жені відірвало ногу й частину руки. Він втратив зір, його обличчя було повністю понівечене осколками…

Вісім днів сапер був у комі…

На щастя, лікарі врятували Євгену життя. Коли він усвідомив свій стан та побачив себе у дзеркалі, то був шокований, але вирішив боротися !
Під час лікування у Києві Женя зробив пропозицію своїй дівчині Юлі, яка чекала його з війни.
Пара одружилася і тепер боєць каже, що любов й справді може творити чудеса !

Нещодавно Євген Редька пройшов черговий курс реабілітації та пережив декілька відновлювальних операцій у США. Це стало можливо завдяки благодійній організації Revived Soldiers Ukraine, волонтерам та представникам української діаспори. Надточний протез ока саперу ще раніше встановив відомий офтальмолог-протезист з Латвії. Тепер Женя буквально має нове обличчя і готовий далі боротися за своє повноцінне життя. »

Ось так, на прикладі одного пораненого бійця, можна побачити, на що здатна віра, допомога та сила духу. »

Фото: Irina Vashchuk

Боєць АТО звертається до Порошенка ! «Коли відрубаєте?!»

Штурмак Євген