Просто зараз! Полтава! Поліція не пускає людей на зустріч з гарантом (ВІДЕО)

Новости

Найбільше співробітників поліції та Нацгвардії зібралося поблизу «Листопаду», вздовж Каштанової алеї дихають повітрям одинокі люди у цивільному, а двірники балончиками із фарбою чепурять сміттєві урни.

У готовності № 1 до візиту Президента України Петра Порошенка до Полтави можна переконатися на вул. Соборності та біля Палацу дозвілля «Листопад». Посилені підрозділи поліції та Нацгвардії вже розташувались по периметру будівлі, до якої завітає глава держави. Всього можна нарахувати — до сотні правоохоронців.

Біля «Листопаду» чергує до сотні правоохоронців

На самій будівлі «Листопаду» зникли останні банери із анонсами концертів: співачок Alyosha та Ірини Білик. Натомість їх замінили однакові банери Ради регіонального розвитку.

На лавах вздовж Каштанової алеї можна спостерігати одиноких чоловіків у цивільному одязі, які мирно дихали свіжим вранішнім повітрям. До речі, сама алея майже ідеально чиста та прибрана — це триває двомісячник чистоти та благоустрою. Окремі працівники мають при собі балончики із фарбою, якою зафарбовують написи на сміттєвих урнах.

Загрузка...

Джерело