Як цікаво колупатися в архівах. Це була готова справа проти Порошенка! Насолоджуйтеся.

Новости

Як цікаво колупатися в архівних інтерв’ю, нескінченний серіал «високі відносини». Насолоджуйтеся. Олександр ТУРЧИНОВ: …Це була справа, де уже готове офіційне звинувачення для Порошенка! Крім того, були інші справи, які стосуються екс-діяльності Петра Олексійовича в бізнесі. Але мені було некоректно говорити про зловживання з ПДВ, про торгівлю військовими судами… Бо Петро Олексійович би сказав: «От бачите, це режим Кучми проти мене працював, а вони тепер знову піднімають ці звинувачення!». Тому я жодними словами про це не говорив і зараз не хочу розвивати цю тему, хоча склад злочину існує і там.

Також я не хочу говорити про офшорні технології, які використовував Петро Олексійович – бо це питання слідства. Але ж ідеться як мінімум про ухиляння від сплати податків та відмивання коштів.

Все почалося з того, що людина, яку можна вважати опорною фігурою Петра Олексійовича в його холдингу «Укрпромінвест», викликав власників будівництва по Грушевського 9-а і сказав: «Якщо ви бажаєте завершити будинок, то Порошенко дозволяє вам вибрати два варіанти: або отримати відступний за цей об’єкт (який навіть не покриває половини собівартості!) або віддати контрольний пакет – половину будинку переписати на іншу структуру».

…мені стало відомо з Генпрокуратури, що у слідчих забрали цю справу. Була отримана вказівка від президента закрити справу протягом двох–трьох днів. Про що я і повідомив ЗМІ. І їм розуму не вистачило, щоб не діяти в дрібницях відповідно до цього сценарію! Справу закрили рівно протягом двох днів!

Петро Олексійович, використовуючи службове становище, дав наказ начальнику ДАІ, щоб йому видали міліцейську машину супроводу. Хоча, за положенням, тільки президент, прем’єр і голова Верховної Ради мають таку перевагу. Це зловживання владою, бо на це використовуються бюджетні кошти.

Більше того, використовувалась ця машина після відставки Порошенка. … В результаті, один злочин тягне інший. На швидкості близько 200 кілометрів на годину вони на очах дитини збивають молоду мати. Чому? Тому що сам Порошенко, який їде в службовій машині, задає водію швидкість. І як говорити, що не маєш відношення до вбивства, коли ти, зловживаючи владою, отримав цей привілей і фактично спонукав до порушення правил дорожнього руху, що мало наслідком загибель людини!

Ну, якщо він [Порошенко] після виконання вироку суду, і з чистою совістю вийде на свободу – будь ласка, ми його приймемо [в свій партійний список БЮТ], якщо він виправиться…

P.S. Олександр Турчинов, інтерв’ю УП майже одразу після звільнення з посади голови СБУ, жовтень-листопад 2005-го:
— частина 1.»Якщо СБУ почало б розслідування щодо Віктора Ющенка, я повідомив би про це президенту» https://www.pravda.com.ua/articles/2005/10/31/3015059/
— частина 2. «Проти Порошенка у СБУ дав свідчення один із депутатів «Нашої України» https://www.pravda.com.ua/articles/2005/11/1/3015079/

Nato Dvali