Про Крим… ПРАВДА, вона не приємна, вона гірка на смак, як казав один мій давній знайомий у Харкові: «кому нужна твоя правда? Луше молчи!», — Скрипін

Новости

ПРАВДА, вона не приємна, вона гірка на смак, як казав один мій давній знайомий у Харкові: «кому нужна твоя правда? Луше молчи!» Про Крим:

Він не наш І не їхній Юридично він наш Фактично ніколи не був нашим. Він був як щось малозрозуміле, пришите, Світоглядно — ніколи.

Окупанти, які туди заїхали після 1944 старанно культивували там СССР І у 2014 нічого не помінялося Вони воскресили небіжчика. Але світова класика знає, яким є фінал.

Далекого 2009 я доїхав з Києва до Севастополя за 9,5 годин Травень 9 число Товариш пішов за вином, і з бодуніща натрапив на демонстрацію мерців. Повернувся повний вражень У Севастополі я дав хабар ДАІшнику 500 гривень Взяв, не вдавився Бо я сам був з бодуніща і зрадлива трубочка поміняла колір

Про правду Крим не наш І не їхній Він належить лиш одній, другій титульній нації Вони називаються кримські татари І чим швидше він стане їхній, тим ліпше.

Питання для нас юридично принципове А де-факто — ні В Україні ніхто не страждає що не може погріти кісточки на пляжі під Ялтою Нам ніколи не подобався місцевий серіс. Він завжди був дорогим і жлобським.

Загрузка...

Для того, щоби відчути Крим, треба їхати в Бахчисарай, а не у Феодосію, Євпаторію, Ялту на «пахлава медовая». Крим інший Ми його не збагнули Як тільки зможемо це зробити, він буде наш Юридично

А так, наша честь і наш обов’язок повернути його тим, чий він насправді.

Роман Скрипін