Ця нечuсть бажає прийти війною до всіх міст України і давuти танками наших немовлят (ФОТО)

Новости

УВАГА! Оперативні дані від спільноти «Чорний Соняшник» щодо чергового викритого поліцая-Каїна. Ця особа є зрадником Батьківщини та порушником присяги, сепаратистом і терористом, убивцею наших солдат. Про нього: Сергій Ерінархов. Дата народження — 11.04.1986. Уродженець Херсонської області (точне місце народження та місце поточного перебування поки не встановлені). Освіта середня. Проходив строкову військову службу у ВВ МВС України. Потім служба там же за контрактом — включно до березня 2014 року.

Брав участь у придушенні Євромайдану у м. Києві. Після цього став зрадником України. Колишнє військове (міліцейське) звання — старший прапорщик. Наразі перебуває в рядах т.з. «ополчення». Не на високих посадах, судячи з допотопного АК-47 виробництва 50-их років минулого століття. Не одружений. Дівчини також немає.

До Майдану був фанатичним адептом слов’янської триєдності (Росія, Україна, Білорусь). Зараз «доріс» до відвертого українофоба.

Після спілкування із ним у соцмережі склалося враження, що він людина із абсолютно хворою психікою та зі збоченим уявленням про добро і зло. З його слів, бажає прийти війною до всіх міст України i під російським триколором давити танками наших немовлят. Де відбувся кінцевий злам його психіки та моральний занепад — невідомо.

Ми не лікарі-психотерапевти, щоб встановлювати хронологію захворювання. Висновок: тварина невиліковна і підлягає утилізації.

Загрузка...

Джерело