Ветерани російсько-української вiйнu були атаковані цuганамu на Черкащині

Новости

Світ поза виборчою агітацією: цигани напали на українських захисників. Ветерани російсько-української війни були атаковані циганами на Черкащині. Звучить, правда? Це вам не концертики, газєточки, буклєтики. Це наслідок довготривалої анархії, що існує під обгорткою «демократії», «рівності» та «толерантності».

Українці залишаються простою масою в пострадянській Україні. Ми не під захистом закону, не під захистом якихось там органів. Фактично українці, які мають власну національну позицію, які прагнуть справедливості, є партизанами на своїй же землі.

Іншими словами важко пояснити ситуацію, коли до ветеранів сучасної російсько-української війни цигани стартують із ножем у Чигирині. Не вірю, що поліція щось вирішить, адже тут класичне «Manus manum lavat» — рука руку миє. Розв’язувати питання своєї безпеки мають самі ж українці.

Попри всі негативні моменти цієї ситуації, я хотів би відзначити і позитивні, на мою думку, моменти:

1) На батька, який захищав Україну на фронті, напали цигани. На захист, без страху, став син — Eugene Buzko, який також брав участь в обороні Україні від нападу московської бидлоти. Хоч Бузьків було у десять разів менше, аніж циган — вони є ще однією причиною бути гордим із того, що я їх співвітчизник — Українець.

2) Про це написало декілька місцевих ЗМІ. Звичайно, що про це писати, то потрібно мати хоч якусь сміливість, а нинішні інформаційні ресурси бояться навіть циган циганами назвати. Я на швидку руку найшов тільки два джерела, які про це написали. За це їм вдячний, бо набагато важливіша новина, аніж більшість контенту на так званих «топових» каналах новин.

Юрій Григор’єв