Терпець урвався! Як Ляшко та 84-х річна пенсіонерка до Гройсмана прорuвались ВІДЕО

Новости

Лідер фракції «Радикальної партії» Олег Ляшко увірвався на засідання Кабінету міністрів і влаштував перепалку з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Олег Ляшко привів з собою 84-річну пенсіонерку, повідомляє кореспондент 24 каналу з місця події.

Спершу охорона не хотіла пустили Олега Ляшка з жінкою, але згодом таки дозволила зайти на засідання уряду. Однак, пенсіонерку політик вирішив не запрошувати на засідання Кабміну, тож залишив її у коридорі.

Олег Ляшко привів з собою 84-річну жінку на засідання Кабміну: дивіться відео Ляшко прорвався на засідання уряду і висловив претензії в зв’язку з планами продовжити контракт з правлінням з НАК «Нафтогаз України». Крім того, Олег Ляшко влаштував перепалку з Гройсманом, з питань субсидій та пенсій.

У свою чергу, Володимир Гройсман дорікнув Ляшку в «меганекультурній і меганевихованій» поведінці. Олег Ляшко влаштував перепалку з Гройсманом на засіданні Кабміну: дивіться відео

Все ж Кабінет міністрів України продовжив на рік контракт з НАК «Нафтогаз України» Уряд продовжить контракт з главою “Нафтогазу” Коболєвим та його нинішнім очільником Андрієм Коболєвим на нових умовах.

У контрактах членів правління будуть такі вимоги:

Забезпечити відокремлення газотранспортної системи, сертифікація її за європейським законодавством та продовження транзиту після 1 січня 2020 року;
Наростити видобуток газу компанією «Укргазвидобування»;
Зменшити рівень заробітних плат на 50% зі скасуванням преміальних виплат.

Джерело