Щойно! Соколова жорстко відповіла Гордону: хто на кого працює (ВІДЕО)

Новости

Соколова жорстко відповіла Гордону: хто на кого працю. Нагадаємо, відомий український журналіст Дмитро Гордон пообіцяв подати до суду на кандидата в президенти Геннадія Балашова за оприлюднення інформації про зв’язки Гордона і Смешко з політиком Віктором Медведчуком.

Геннадій Балашов, який раніше знімав компрометуючі Гордона відеоролики, дав інтерв’ю журналістці «5 каналу» Яніні Соколовській, в якому розповів про те, що кандидат у президенти України Ігор Смешко, а також громадський діяч Дмитро Гордон працюють Віктора Медведчука.

Більш того, на думку Балашова, виборчу кампанію Смешко фінансує саме глава політради «За життя» Медведчук.

У відповідь Гордон записав відеозвернення, в якому заявив, що Геннадій Балашов є технічним кандидатом Петра Порошенко «Геною по кличці Кабан».

Гордон відкинув всі звинувачення на свою адресу, парирував, що він ніколи не був агентом КДБ і не має жодних зв’язків з Медведчуком.

«Я бачив Медведчука три рази в житті … я не є агентом КДБ, як доказ можу публічно пройти перевірку на детекторі брехні», — запевняє Гордон, стверджуючи, що Смешко теж не афілійований з Медведчуком і іноземними розвідслужбами.

Також він дав обіцянку подати судовий позов щодо Балашова і висловив упевненість у своїй перемозі.

«Я подам на нього до суду, і цього дурнику доведеться доводити, що я агент КДБ і агент Медведчука. І, з імовірністю в 250%, цей суд я виграю. На дурнях потрібно заробляти», — говорить блогер.

Наостанок Гордон назвав свого візаві «дол*оебом».

«Гена, я не агент, і ти не агент. І ти, Гена, навіть не крокодил, ти просто дол * оеб. І з цим тобі доведеться жити», — підкреслив журналіст.

Джерело

Загрузка...