Терміново! Тимошенко екстренно звернулася до українців (ВІДЕО)

Новости

Тимошенко звинуватила Порошенко у фальсифікації виборів. Лідер партії «Батьківщина», кандидат в президенти України Юлія Тимошенко звинуватила президента Петра Порошенка у фальсифікації президентських виборів, але в суд не піде. Про це кандидат в президенти Тимошенко заявила під час прес-конференції 2 квітня, передає кореспондент РБК-Україна.

«Ці вибори були перетворені на фарс. Президентом Петром Порошенком, що стосується його результатів, вибори були сфальсифіковані. Вони були спотворені», — сказала вона.

За її словами, на виборах в Україні були застосовані певні технології. Зокрема, Тимошенко нагадала про реєстрацію 39 кандидатів у президенти, а також заявила про підкуп, який, за її словами, проводився і з бюджету, і поза бюджету.

Як відомо, Центральної виборчої комісії залишилося обробити трохи більше одного відсотка протоколів голосування, але переможці першого туру президентських виборів 2019 вже визначилися. Згідно з попередніми результатами, у другий тур виходять комік Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

ВІДЕО

Загрузка...

Джерело