ЩОЙНО! У Зеленського анонсували першу реформу на посту Президента!

Новости

Реформа судової системи за президента Петра Порошенко багато в чому була імітацією реформи, тому команда кандидата в президенти Володимира Зеленського у разі перемоги на президентських виборах має намір здійснити її перезапуск.
«Представимо наступного тижня наше бачення», — сказав член команди В.Зеленського екс-міністр фінансів Олександр Данилюк у вівторок на організованому «Бендукідзе free market центром» Free market road show, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що судову систему «буде поставлено з ніг на голову», і ці дії почнуться з Верховного Суду й Апеляційного суду.

О.Данилюк також наголосив, що потрібен перезапуск антикорупційної інфраструктури в Україні. За його словами, наразі вона не працює через політичну залежність: навіть якщо Національне антикорупційне бюро України проводить ефективні розслідування, їх блокує Спеціалізована антикорупційна прокуратура. «Проблема із лідерством в антикорупційній прокуратурі», — вважає представник команди В.Зеленського.

Читайте також: #хочубачитидебати: «UA: Суспільне» просить українців закликати Порошенка і Зеленського взяти участь у теледебатах

Він висловив сподівання, що ще П.Порошенко як президент сформує Антикорупційний суд, нагадавши, що той мав це зробити ще минулої суботи. За словами О.Данилюка, за бажання суд міг би приймати перші рішення вже сьогодні.

О.Данилюк спрогнозував, що у разі перемоги В.Зеленського на виборах «перші посадки» відбудуться «вже незабаром після виборів».

Загрузка...

Джерело