Тримайтеся! У Порошенка «віддячили» заробітчанам, які віддали за нього свій голос (ВІДЕО)

Новости

Привіт! Сьогодні розповів вам про новий законопроект №10153, який 14 березня зареєструвала група народних депутатів на чолі з Оксаною Білозір (Блок Петра Порошенка). Суть законопроекту полягає в тому, що депутати хочуть створити абсолютно нове міністерство, яке буде називатись «Фонд добробуту українських мігрантів» і яке буде фінансуватись виключно за рахунок заробітчан! Таким чином, влада хоче змусити ЩОРІЧНО платити заробітчан спеціальні внески. Кожною країною керує народ і тільки нам з вами вирішувати, які закони приймати, а які ні! Подивіться це відео до кінця, тому що я розповів, що потрібно зробити, щоб депутати не змогли прийняти цей закон і не мали можливості відібрати у нас гроші!

Увага! Заробітчани будуть платити! Закон №10153! ВСЯ ПРАВДА У ВІДЕО. Українці не стримують емоцій Vladimir Fayfar: Людина вимушено, через недолугий уряд залишає сімейний затишок, їде в чужу країну щоб прогодувати свою родину, там важко працює і там же сплачує податки і тепер ця купка трутнів хоче їх пограбувати! Ось що означає цей черговий злодійський «закон»!

Николай Romik: Їдеш світ заочі, не бачиш сім’ї, везеш копійку в сім’ю — а тут ці суки хочуть відібрати в мене мої зароблені гроші! Це бандитизм чистої води! Вони спонукають людей на виїзд з цієї країни. Нехай згорять в пеклі ці виродки які грабують народ України.

Ольга Вуєк: Я працюю за кордоном легально і справно зплачую податки , зароблені тяжкою працею гроші везу в Україну щоб заплатити комунальні послуги і ще якось на них прожити . То про яку ще платню може йти мова , вже наша влада чисто озвіріла …

Людмила Кіселик: Нехай нам заплатять за те що наші діти ростуть без батьків.За те що в мами розривається серце в другому кінці світу що дитя захворіло.Ви совість маєте повиганяли нас безробіттям з країни і ще хочете грошей.Бог є на світі .

Олександр Патутін: Ну шо заробітчани. Проголосували у своїй більшості за Пецю. Тепер йому і полатитимете))) Ліл

Посилання на Законопроект 10153

Джерело