Тривожні новини! Чеговий удар в спину!!! У Меркель вирішили підкласти Україні свиню

Новости

Німецькі дипломати і депутати відкрито ведуть діяльність для зняття санкцій з Росії і планують поставити це питання на поточній сесії ПАРЄ. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на власні джерела.

За даними джерел видання, роботу зі зняття санкція з Росії ведуть і ХДС / ХСС і СДПН. Депутати від партій направили президенту ПАРЄ лист з проханням переглянути санкційні правила і виключити право Асамблеї накладати санкції на делегації країн. При цьому німецькі депутати переконують інших парламентаріїв в тому, що конфлікт України і Росії є «передвиборчою технологією», і Європа не повинна підтримувати українську сторону. Цю ідею підтримує канцлер Німеччини Ангела Меркель, хоча вона ще не окреслила свою позицію з даного питання публічно.

Як стверджують джерела, санкційний механізм може бути де-факто ліквідований вже на квітневій сесії ПАРЄ.

Впливові сили на чолі з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом і однією дуже сильною країною на черговій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, яка стартує сьогодні, сильно переконуватимуть ПАРЄ зробити собі «хімічну кастрацію» в інтересах Росії. Про це заявив постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба у своєму мікроблозі у Twitter

«З понеділка стежте за ПАРЄ. Буде чергова битва. Попередні ми виграли. Але цього разу дуже впливові сили на чолі з Турбйорном Ягландом і однією дуже сильною країною (усіх назву у разі їх перемоги) будуть особливо сильно переконувати Асамблею зробити собі «хімічну кастрацію» в інтересах РФ», — написав Кулеба.

Джерело

Загрузка...