Президент заявив що результат виборів був «одним з найважчих уроків в його житті». Я думаю, що Петро Олексійович поквапився, — Семенченко

Новости

Президент України заявив що результат виборів був «одним з найважчих уроків в його житті». Я думаю, що Петро Олексійович поквапився. Найважчим уроком його життя буде відкритий суд по Іловайську. Коли при допиті колишнього начальника генштабу Муженка з’ясуються подробиці його переговорів з російськими генералами Богданівським, Картаполовим, Евстратовим в серпні 2014 року.

Подробиці організації оточення для нашого угруповання в Іловайську (триденна бездіяльність і не надання допомоги, відсутність команди на вихід), а потім організації «зеленого коридору» для виходу наших хлопців.

Коридору, під час якого російські окупанти розстрілювали українських добровольців і військових як в тирі з танків, БМП, ПТУРiв. А потім підсудним поставлять запитання чию команду вони виконували.

І вони вас здадуть, навіть не сумнівайтеся. І ось тоді і буде найважчий урок у вашому житті, Петро Олексійович. Вiн в тому, що не все (і не всі) продається і не все купується.

І що справедливість може наздогнати i при житті.

Семен Семенченко

Джерело