Як вам новий Антикорсуд? Суддю Ларису Гольник, яка відома своєю безкомпромісною боротьбою з корупцією, навіть не допустили до конкурсу

Новости

Цього тижня призначено суддів Антикорупційного суду. Президент, Вища кваліфікаційна комісія, Вища рада правосуддя розповідали як завдяки їм нарешті запрацює Антикорсуд. Насправді, не завдяки, а всупереч. Лише жорстка позиція міжнародників та суспільства змусила владу погодитись на його формування. Натомість, влада намагалась максимально вихолостити його зміст.

Зокрема, ВККС зробила усе, щоб до цього суду не потрапили судді, які на практиці вже довели свою незалежність, незламність та нульову толерантність до корупції.

Суддю Ларису Гольник, яка завдяки своїй безкомпромісній боротьбі з корупцією відома уже далеко за межами України, навіть не допустили до конкурсу.

А коли Гольник оскаржила це рішення, то Комісія повністю проігнорувала її аргументи.

Але суддя Гольник ніколи не здається. Вона оскаржила рішення ВККС до Верховного Суду. Зрозуміло, що справу призначили на час, коли конкурс мав закінчитись.

Отже, 15.04 о 16:00 Верховний Суд нарешті розгляне позов Гольник до ВККС.

Результат прогнозований. Нам залишається лише документувати усі порушення діючої ВККС. А відповідати рано чи пізно, але доведеться.

Roman Maselko