Українців штрафуватимуть за сонячні батареї. Верховні барuги хочуть вкрасти сонце

Новости

Верховні бариги хочуть вкрасти в українців Сонце. Замість того, щоб у важкій економічній ситуації допомагати ініціативним людям самостійно зменшувати їх витрати на життя і собівартість виробленої ними продукції, владні бариги в змові з кількома олігархами вирішили монополізувати Сонце.

Вони хочуть використовувати теплову енергію Сонця для виробництва електроенергії (це відмінно!), продавати її (це нормально) і не дозволити робити те ж саме всім бажаючим. А ось це – злочинна змова проти народу України!

***

«Українців штрафуватимуть за сонячні батареї». Майже половина інверторів для приватних сонячних установок ввозиться з ЄС контрабандою. Зараз в ЗМІ активно поширюють інформацію про те, що власників індивідуальних сонячних панелей (потужністю до 30 кВт) влада хоче покарати.

Йдеться про штрафні санкції за ввезення в Україну контрабандних комплектуючих. Власників панелей планують змусити повернути гроші, які отримали по «зеленому» тарифу, інформують Економічні вісті.

Провідні експерти на профільному ринку говорять, що 40% наявних в державі комплектуючих для СЕС потрапили з порушенням законодавства. Сконцентровано увагу на дорогих інверторах, які перетворюють постійний струм в змінний.

Юрий Сведущий