Олена Мозгова: “Жесть! «Я відписуються від вас», «я думала ви мудріша». І все тому, що я не за Порошенка»

Новости

«Я відписуються від вас», «я думала ви мудріша» це найтолерантніше з того що я прочитала сьгодні)) і все тому, що я не за Порошенка )) жесть… та відписуєйтесь, вірніше я вас сама відписала. Для мене важливо бути з людьми на одній хвилі, бути однодумцями.

Хто там ще не відписався, то зробіть це самі тому що я відразу в бан відправляю, без дискусій. Жодного дня не була за Зеленського, але поважаю вибір більшості України. У мене все. Поки! Гарного дня всім.

Мария Гредасова: 1000%. В шоці від того, що брат братові готовий горлянку перегризти за іншу точку зору. І нічого, що в нас демократія. А про агресивні пости з «відписками» — це взагалі сміхота. Теж сама повідписувалась від таких агресивно налаштованих.

Тетяна Ященко: То нічого, мене з сім`ї викреслили. В нас з’явився невідомо звідки пласт людей які зарахували себе до еліти. Такі собі володарі національної ідеї. Навідь прочитала думку, що люмпену треба заборонити голосування, так і до примусової стерилізації дійдемо. Жахаюся з того, що це пишуть на вигляд нормальні люди.

Olena Mozgova