Зробимо їх відомими!!! Після цього виникає питання, на кого працює поліція?!

Новости

Ой, там вчора відбувся круглий стіл на тему «Безпека ромських жінок і дітей: взаємодія ромської громади з поліцією та іншими державними органами». Були присутні великі поліцейські чини та різні «грантопіли», які обговорювали як сильно у нас в країні не люблять різні національні меншини, в тому числі — ромів, і що робити, щоб цього уникнути. На жаль, із кабінетів, не дуже видно, що насправді відбувається. От один із нещодавніх випадків:

Відпочиваючи у центрі міста, на вулиці Сагайдачного, чоловік помітив, що у нього зник гаманець. В гаманці було 10 тис гривень та близько 130 доларів США. Ще через деякий час згадав, що нещодавно біля нього метушилися роми.

По камерам відеоспостереження було встановлено, що крадіжку вчинила відома Тейфель Ельза, 1998 року народження, яка вже знаходилася у розшуку за іншу крадіжку.

Затримали її разом із поплічниками на Майдані Незалежності під час здійснення іншої крадіжки. Тут, як кажуть, «на манеже все те же».

Тепер найцікавіше — пані Тейфель було вручено підозру про вчинення кримінального правопорушення за ч2 ст 185 КК України («Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб»). На суді пані Ельза почала жалітися, що вона вагітна і не може зараз до в’язниці, суддя пожурився і випустив пані.

Тож, не дивуйтеся, коли знову побачите її (та і всіх інших на фото) під час нишпорення у ваших кишенях.

Такі діла-ділішки, це вам не в кабінеті «ойойой-кати» під час чергового круглого столу, це — реальність.

Киев Оперативный

Загрузка...