Порошенко і політична культура — це речі несумісні. Брехливо пообіцявши Зеленському «підставити плече», він підставляє ногу

Новости

В американській практиці (як приклад) президент, що залишає посаду після виборів, як правило, уникає будь-яких серйозних рішень, в тому числі кадрових. Американські президенти в цей час найактивніше користуються своїм правом на помилування і амністію.

І це зрозуміло. Після президентських виборів перед інаугурацією нового президента формується унікальна ситуація, коли «старий» президент має усі повноваження, але не має легітимності — бо народ\виборці вже чітко висловились на тему, кого хочуть бачити главою держави (а джерелом влади є народ).

Тому, правила політичної культури спонукають бути стриманим у реалізації своїх прав. Права є, а ось підстав ними користуватися вже немає.

Так сталось, що Петро Порошенко і політична культура — це речі несумісні.

Брехливо пообіцявши обраному президенту Зеленському «підставити плече», Петро Порошенко своїми численними кадровими рішеннями підставляє ногу.

Адже призначаючи послів, інших посадовців, роздаючи вищі військові звання і посади Петро Порошенко очевидно має за мету зміцнити свої майбутні політичні позиції, формуючи управлінську верхівку, яка буде йому вдячною.

Загрузка...

За задумом Порошенка це повинно допомогти йому уникнути проблем в період «без влади», допомогти виграти парламентські вибори.

Брехня, лукавство, жага влади, боязнь відповідальності за прийняті рішення і бездіяльність — це дуже характерні риси Петра Олексійовича. І це важко приховувати. І це стало причиною його поразки на виборах президента. І це не дозволить отримати бажаний результат на виборах парламентських.

Безчесних брехунів не люблять.

Bohdan Yaremenko