“Сумнівів немає, що я прийму цю пропозицію”: Смешко зробив гучну заяву про співпрацю з Зеленським

Новости

Голова громадської організації «Сила і честь», екс-глава СБУ Ігор Смешко заявив, що не отримував жодних пропозицій про заняття тих чи інших посад від новообраного президента України Володимира Зеленського, але готовий до можливого діалогу. Про це він сказав в ефірі «Радіо НВ».

«По-перше, я не отримував ніяких пропозицій і у мене практично не було ніякого контакту з новообраним президентом.

Я його знаю виключно візуально, особисто з ним не знайомий», – заявив Смешко.

Він підкреслив, що ніколи не зрадить своїх виборців.

«Я прийшов в політику і піду до кінця. Моя мета – створити першу, засновану на ідеології демократії, консервативно-демократичну партію України, на базі політичної партії «Сила і честь», – зазначив він.

«Я відразу після виборів зробив заяву, що стратегічний курс на те, що наша партія піде на вибори в парламент і створить там потужну фракцію, не ставиться під сумнів», – вказав Смешко.

На його думку, прихід на будь-яку посаду у виконавчу владу «без ідеології, без розуміння важливості системних змін і світогляду цією командою» буде «профанацією».

«Але я – кадровий офіцер, йде війна, агресор захопив частину території України.

Новий президент законно обраний, він Верховний головнокомандувач, і, безумовно, якщо буде пропозиція від президента, і вона буде кореспондуватися з моїм розумінням, що я зможу допомогти президенту на цій посаді захистити нашу державу, то ніяких сумнівів немає, що я прийму цю пропозицію, і зроблю все можливе», – пояснив свою позицію Смешко.

Також Ігор Смешко застеріг обраного президента Володимира Зеленського від помилок на його новій посаді.

«Величезна може бути трагедія талановитої людини і трагедія народу України, тому що це не жарти – пост президента. <…> Тут [залежить] від того, зрозуміє талановита людина, що йому треба багато чому вчитися ще, що йому треба підбирати людей, які не завжди будуть говорити приємні речі, а будуть говорити правду, захищаючи і його ім’я, і ​​в першу чергу – ім’я держави «, – сказав він в інтерв’ю.

Коментуючи можливий вплив олігарха Ігоря Коломойського на Володимира Зеленського, він зазначив, що у першого не було «повного карт-бланшу» щодо новообраного президента. На думку Смешка, їх пов’язували взаємовигідні фінансові відносини.

Загрузка...

Джерело