Те що роблять мародери останнім часом, дуже нагадує на підготовку до повалення конституційного ладу і силового захоплення влади, — Стеценко

Новости

Те, що роблять мародери останнім часом, дуже нагадує на підготовку невизначеним колом невстановлених осіб повалення конституційного ладу і силового захоплення влади. Можливо, що всі ті раптові призначення, генеральські звання стосами, нагороди валізами і решта «ж-ж-ж-ж-ж» не просто так. Адже втрачати все вкрадене дуже не хочеться, а відбути решту життя в буцегарні ще менше.

Не випадково на сайті РНБОУ надрукували такий вислів новонародженого генерала, які має дуже чутливий ніс: «наша армія може дати відсіч будь-яким спробом розхитати ситуацію всередині нашої держави».

Здавалося, до чого тут армія і в середині держави? Конституцією чітко визначені повноваження і завдання Збройних Сил, далі вони розписані в законах, нічого там про дії проти власних громадян нема. В так званих цивілізованих країнах, зокрема в країнах НАТО і ЄС, після такого вислову одного високопосадовця з генеральськими зірками або він сам був відданий під суд, або була низка гучних звільнень у всьому секторі оборони, ще й у секторі безпеки.

Так є у цивілізованих, але ж порошенківська держава з цивілізованими навіть поруч не лежала, їй афріканські країни наздоганяти і ще раз наздоганяти.

Яка держава, такі і генерали. Що, з ними американці спілкуються? Американці спілкуються і з вождями диких племен, і з кривавими диктаторами. Трамп навіть з корейським диктатором ручкався, і що нам з того?

Хай готуються. Я давно готовий. Якщо наважаться, потанцюємо.

Святослав Стеценко