Геморойсман з Кобєльковим і Потр0хом… Як же так? Коли ж ви, куRви нажеретеся?, — Пилипчук

Новости

Геморойсман з Кобєльковим і Потрохом… Як же так? Ціни на газ в Європі скотилися до мінімуму за останні 13 років. Як повідомляє «Інтерфакс», спотові угоди в понеділок укладалися по 160 доларів за тисячу кубометрів. А в Великобританії на хабі NBP газ вже котирується в діапазоні 140-150 доларів за тисячу кубометрів.

Україна купляє «європейський газ» де ціни падають , а ви- сволота, ціну його постійно підвищуєте для наших громадян — «пересічним» українцям його вже перепродаєте за ціною АЖ по 330 доларів за тисячу кубометрів?

У всьому світі газотрейдери добавляючи до закупівельної ціни 1,5-2 долари свого навару (ЗА 1 ТИС.КУБІВ) — блискавично стають мільйонерами!!!. Тарифи на прокачку газу в Словакії, Мадярщині, Польщі ( звідки ми купляємо газ) складають 2-3 євро за прокачку 1 тис кубів газу по трубі на відстань в 100 км (тобто в межах 2% від вартості газу)…. а ви, скотиняки, що — за прокачку берете суму, що = 100% вартості газу, чи собі в кишеню?

Чи може від Ужгороду до Києва (чи до Вінниці?) 7 тисяч кілометрів (а не 600?) — Бо саме в Східній Україні найбільші в Україні нині діючі джерела видобутку газу — і туди його тягти з Польщі немає сенсу…. Звичайно ж собі!!! А ціна на газ тягне за собою тарифи на опалення, гарячу воду, електроенергію — і тут знову подвійний — потрійний навар…

Коли ж ви, курви нажеретеся? Вам вже «зтибрених» в Україні сотень мільйонів-мільярдів доларів не вистачає? Мабуть пора вже вам заплатити набагато дешевше у ваші дурні голови? А «платіж » здійснити блискавично швидко…

Володимир Пилипчук