«Люди повинні дізнатися правду…» Семенченко зробив гучну заяву стосовно призначення Хомчака

Новости

Начальником Генштабу призначено Руслана Хомчака. Я знаю скільки бруду вилили за ці роки на цього генерала за Іловайськ. Я був одним з найжорсткіших критиків колишнього начальника Генштабу Муженка. До сих пір вважаю що його місце — у в’язниці.

Але з Хомчаком я разом воював безпосередньо до Іловайська і під час першого і другого штурму Іловайська. Тому то що я говорю зараз — я знаю особисто, за своїм бойовим досвідом. Хомчак чесно виконував свій обов’язок, не гнувся під кулями.

На початку серпня 2014 територію біля табору де ми разом перебували накрило градами. Але задніх він не пас, це я бачив особисто. Під Іловайськом чітко виконував накази Генштабу, чітко ставив завдання, показав себе як чесний військовий професіонал. Це реально бойовий генерал, який брав участь в реальних а не фантазійних бойових діях. І найголовніше — я знаю його позицію по Іловайському котлу.

Хомчак за відкритий чесний суд і за негайне розсекречення справи. Він сам дав свідчення і тимчасової слідчої комісії ВР і слідчим військової прокуратури.

Люди повинні дізнатися правду.

Тому як перший командир батальйону Донбас я підтримую це призначення і повністю відповідаю за свої слова.

Семен Семенченко