ЩОЙНО! Володимир Зеленський зробив гучну заяву: «Побачимо, який шлях оберуть у Кремлі…»

Новости

Виконання РФ наказу Міжнародного трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною. Таким чином Росія може зробити крок до розблокування переговорів і вирішення створених нею проблем у цивілізований спосіб.

Побачимо, який шлях оберуть у Кремлі.

Але ми дуже чекаємо наших хлопців удома!

Володимир Зеленський

Нагадаємо, як сьогодні повідомив журналіст Rostyslav Demchuk Росія демонстративно ігнорує рішення Міжнародного трибуналу з морського права щодо звільнення 24 українських моряків. Чи будуть нові санкції міжнародного співтовариства щодо Росії?

Міжнародний трибунал з морського права, що засідає в Гамбурзі, в суботу, 25 травня зобов’язав Росію негайно звільнити 24 українських моряків, затриманих поблизу Керченської протоки в листопаді 2018 року, два українських військових корабля і допоміжне судно і дозволити їм повернутися на батьківщину.

Росія відмовилася брати участь в засіданнях трибуналу та ігнорує вимоги трибуналу.

Якою буде реакція Світової спільноти на демарш з боку Росії? Нові санкції?

Переконаний, що Україна у зв’яку з цим, повинна стукати в двері усіх міжнародних установ, міжнародних організацій, звертатись до передових лідерів світу з проханням застосувати чутливі секторальні санкції стосовно РФ.