ЩОЙНО!!! Гройсман зробив жорстку заяву стосовно дефолту (ВІДЕО)

Новости

Гройсман відповів на пропозицію Коломойського об’явити дефолт в Україні. Нагадаємо, раніше Коломойський заявив таке: Коломойський порадив владі України оголосити дефолт. Альтернативою дефолту України може стати списання західними країнами її боргів, вважає бізнесмен Ігор Коломойський.

Україна не повинна боятися відмови від виплати зовнішніх боргів, заявив бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв’ю Financial Times, опублікованому 26 травня.

За його словами, ставитися до кредиторів потрібно так, як Греція у 2015 році і – безліч разів – Аргентина. Тимчасовий дефолт у цих країнах мав позитивний ефект, вважає підприємець.

Платежі України за кредитами досягнуть максимуму у 2019 році, нагадав Коломойський. Водночас, на його переконання, українці втомилися від жорсткої економії, яку нав’язує країні Міжнародний валютний фонд. Доказом своїх слів він назвав обрання Володимира Зеленського президентом.

Бізнесмен припустив, що якщо Зеленський буде «слухатися» Захід, то «стане як [Петро] Порошенко» – його рейтинги опустяться до 5–15%.

Альтернативою дефолту Коломойський назвав списання українських боргів Сполученими Штатами і Євросоюзом. Захід не цікавить Україна, він хоче «насолити Росії», заявив підприємець.

Джерело