Зеленський передав у Раду надважливий Закон!!! Названо фатальну дату, “оголосив війну”

Новости

Команда президента Володимира Зеленського готова внести в Парламент життєво важливий для України законопроект. Про це в ефірі українського телеканалу заявив секретар РНБО Олександр Данилюк. За його словами, сьогодні, в останній день весни, Адміністрація президента Володимира Зеленського внесе в Раду оновлений законопроект про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.

Варто відзначити, що напередодні першого туру президентських виборів Конституційний суд України несподівано визнав цей закон неконституційним, після чого в суспільстві розгорівся справжній скандал.

“Завтра буде внесений закон про повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, який був скасований Конституційним судом…”, – заявив вчора Данилюк в ефірі.

На цьому моменті його нахабно перебив нардеп від БПП Артур Герасимов і заявив, що закон був скасований нібито “після візиту їх команди в КСУ”.

Нинішній секретар РНБО парирував тим, що КСУ “перебував під впливом президента Петра Порошенко”, і порадив представнику від “БПП” Герасимову “не перекидати відповідальність на когось”.

Крім цього, Олександр Данилюк підкреслив, що місія МВФ була змушена виїхати з України з тієї причини, що наша країна для отримання нового траншу повинна виконати кілька умов, у тому числі повернути статтю про покарання за незаконне збагачення.

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення нового секретаря Ради національної безпеки і оборони. Відповідний указ опублікували на сайті президента у вівторок, 28 травня.

«Призначити Данилюка Олександра Олександровича секретарем Ради національної безпеки і оборони України», — сказано в указі №327.

Як відомо, Олександр Данилюк з 14 квітня 2016 року по 7 червня 2018 року був міністром фінансів України в уряді Володимира Гройсмана. Данилюк також представляв Зеленського на переговорах з Міжнародним валютним фондом.

Джерело