Ш0куюча спецоперація Порошенка проти Зеленського: відповідь знайшли у “кімнаті” Турчинова

Новости

Петро Порошенко, сам того не знаючи, керував Україною відповідно до інтересів Кремля. Як відомо, нещодавно прогримів скандал: команда нового глави держави повідомила, що попередник вивіз з Адміністрації президента цінне обладнання, на яких могла міститися секретна інформація про бойові дії. Політолог Віктор Небоженко на своїй сторінці в Facebook розкрив справжній підтекст скандальної події. На його думку, історія з ситуаційною кімнатою РНБО, її розграбування “мародерами колишнього президента Порошенка”, свідчить про багато речей.

І справа не тільки у зниклих моніторах і цінних даних, які “напевно виявляться десь в кремлівських кабінетах і серверах ФСБ”.

Віктор Небоженко впевнений, що у цьому випадку Петро Порошенко і його прихильники продемонстрували своє презирливе ставлення до українців.

«Мова йде не тільки про жахливу ​​жадібність і неповагу до української держави. Перш за все, розгром ситуаційної кімнати РНБО (Турчинова) – епіцентру держуправління в умовах війни – це символ внутрішньої колонізації України режимом особистої влади колишнього президента Порошенка.

Він сприймав Україну як приз у боротьбі за владу, як свою здобич, з якою можна робити що завгодно. Проблема в тому, що Порошенко, як колишній президент-олігарх ще живе і продовжує грабувати країну. Його «ланцюга і присоски» щільно обплутали Україну. Кожен день ми будемо дізнаватися жахливу інформацію про корупцію, крадіжки і мародерства оточення Порошенка».

Експерт впевнений, що війна з Росією стала лише надійним прикриттям для розграбування президентом власного народу.

Загрузка...

“Він багато років готувався до цього”, – заявив Віктор Небоженко.

У той же час, Путін плекає надію на внутрішнє самознищення України “під контролем Кремля”. Саме тому в Росії поразка Петра Порошенка на виборах стала великим потрясінням. Російські політики на чолі з Володимиром Путіним почали шукати інший підхід до руйнування сусідів. І знайшли.

“Тепер ставка зроблена на «латентну путінізацію» нової Верховної Ради, як центру політичної нестабільності і джерела опору новому президенту. Ця політика Кремля забезпечує тривалу і затяжну конституційну кризу в Україні”, – впевнений Віктор Небоженко.

Як вважає експерт, мародерство в ситуаційній кімнаті показало ще і ставлення Петра Порошенка до державних ресурсів. Саме так президент всі п’ять років керував країною – не розділяючи особисте і національне.

“У свідомості Порошенка «Україна» була оригінальним продовженням «Рошену». Україна була його особистими підприємством”, – пише Віктор Небоженко. – “Він здійснив «блакитну мрію» будь-якого українського олігарха – остаточно поєднати владу і багатство в одних руках”.

Політолог упевнений, що українці мають тільки один спосіб не допустити до влади нового правителя, як Петро Порошенко. Для цього потрібно не тільки перебудувати систему влади, але публічно покарати всіх корупціонерів. В іншому випадку, Україна ризикує повторити власні помилки і жорстоко за це поплатитися.

Джерело