Реально протистояти реваншу Порошенка-Медвечука в новій ВР зможе лише одна політсила, — Шишкін

Новости

Від людей багато залежить. Українці повинні стратегічно оцінювати ситуацію. Бо в Парламент фактично проривається друг Порошенка Медведчук. Кум Путіна Медведчук – друг патріота Порошенка?

Досить патріотичні люди зараз кричать про те, що Порошенко – патріот. У мене натомість виникає питання, а чому ж Медведчук останні п’ять років був на волі? Порошенко тих, хто із ним не згоден, обзиває колаборантами, тоді як реальні колаборанти ведуть успішний бізнес, представляють Україну в Мінському процесі. А цей «мінський договорняк» – це зрада державницьких інтересів України. Чехословаччину поділили на Мюнхенському процесі, Україну намагались – на Мінському. Я не розумію, чому українців усе влаштовує.

«Мінські угоди», які підписав Порошенко, писав Медведчук

Ось мав зустріч із представниками української діаспори, вони мені почали дорікати, що я не підтримав «президента-патріота». Я їм кажу, давайте не обговорюватимемо, хто за кого голосував, я можу довести те, чому я вважаю Порошенка колаборантом. Коли представники діаспори, а серед них були судді та адвокати із США, почали обурюватись, я запитав, чи бачили вони «мінський договорняк». Вони мені заявили, що лише чули, але не читали. А, крім того «договорняка», була ще і декларація чотирьох президентів, яку я називаю «угодою чотирьох поросят» – Путіна, Меркель, Олланда та Порошенка. Так от: у ній Порошенко затвердив ці угоди своїм підписом. А там, між іншим, був 11 пункт, у котрому йшлось, що до кінця 2015 року Україна прийме нову Конституцію. Хто Порошенку дав право обіцяти якомусь там Путіну, що ти приймеш нову Конституцію? Ні Порошенко, ні Зеленський – ніхто не має права змінювати Основний Закон держави. Між іншим, «Мінські угоди», які підписав Порошенко, писав сам Медведчук.

Далі – Порошенко протягнув зміни до Конституції, відповідно до яких українці змушені ходити до суду лише з адвокатом. Це, між іншим, теж давня ідея Медведчука. Він це хотів зробити ще у 2000 році. А хабар суддям Конституційного Суду у вигляді можливості перебувати до 70 років на посаді? Це – знову ідея Медведчука. Її депутати відмовлялись приймати у 2004 році, у 2016 році – її знову протягнули у законі про «судову реформу» Порошенка. За такого розкладу хіба Порошенко може бути патріотом?

Тобто головний «рятівник України від реваншу» може активно співпрацювати з Медведчуком вже у новому парламенті?

Я не довіряв українським соцопитуванням аж до останніх президентських виборів, де були фактично спрогнозовані результати волевиявлення. Зараз ці опитування знову є. І те, що певні політичні сили потрапляють у новий Парламент, – це крах державності. Зокрема, у Раді може опинитись фракція Порошенка, Медведчука, а вони – друзі; ліберально-демократична Тимошенко не зможе їм протистояти, далі – команда «Слуги народу», членів якої ми взагалі ніколи не бачили і не знаємо, чиї вони слуги насправді.

Що може врятувати ситуацію?

Я не член жодної з партій, але, на мою думку, такому Парламенту реально може протистояти лише сильна націоналістична група. Лише націоналісти можуть адекватно протистояти Медведчуку та спробам реваншу. Звичайно, до них також можуть бути якісь претензії, але вони порівняно з претензіями до інших політсил несуттєві і, на моє переконання, про них зараз усім свідомим патріотам потрібно забути. Бо, отримавши бюлетень, ми передусім повинні думати про те, як рятувати Україну.

Джерело