Дно! Ось ця особина вигнала матір з дитиною на 30-градусну спеку. Тільки послухайте його лексику ВІДЕО

Новости

На Харківщині маршрутник, у якого пасажирка попросила квиток, що підтверджує сплачений нею проїзд, викинув її разом з дитиною на 30-градусну спеку

Цей кричущий інцидент стався в автобусі, що курсує за маршрутом «Харків-Санаторій «Бірмінводи»». Про нього в групі «Солоницівка live» розповіла користувач Вікторія Недбаєва.

«Згідно з інформацієювартість проїзду до кінцевої станції становить 17 гривень, водій же вимагав 20 гривень. Сплативши повну вартість, жінка попросила надати їй квитки, водій відмовився (ні у кого з пасажирів автобуса квитків не було) в грубій формі, ображаючи і підвищуючи голос, вимагав вийти з автобуса, жінка відмовилася, сказавши, що немає підстав (так як проїзд був оплачений повністю ). Скандальна супутниця водія, яка сиділа поруч з ним, називаючи його “Мася”, поводилася зухвало, судячи з її поведінки, була в стані алкогольного сп’яніння, скандалила, не дозволяла їхати йому далі», – пише автор.

Водій послухав «Масю», і разом вони виштовхали пасажирку з дитиною з автобуса. При цьому у жінки вихоплювали телефон і погрожували фізичною розправою на очах у дитини, яка плакала.

До публікації прикріплені відеозаписи, де чутно, як водій застосовує до жінки ненормативну лексику.

Загрузка...

Також їй частково повернули суму за проїзд, не доплативши 20 гривень. Найнеприємніше, що в цій ситуації пасажири автобуса просто спостерігали за інцидентом, не бажаючи втручатися в конфлікт. Правда, одна жінка пропонувала повернути потерпілій гроші і їхати далі, щоб не затримувати інших.

У коментарях користувачі не шкодують «компліментів» для водія, але не обійшли стороною і байдужість тих, хто в цей момент був у салоні маршрутки.

«Жесть! А чому всі пасажири мовчали?!?», «Це найстрашніше, я сам неодноразово потрапляв в такі ситуації, відстоюючи щось. Пасажири іржуть і кричать – давайте їхати далі. Це жах. Ми не гідні їздити на автобусах. Потрібні обози з кіньми і пішки. Мені іноді здається, що всі ми через страшну помилку потрапили в 2019 рік. Десь поїзди їздять під 800 км/год, а у нас просто так на вулицю воділа може вигнати школяра або бабусю. І всі будуть кричати і в цьому чаті, і в салоні, що воділа має рацію», «Пасажир має право вимагати квиток, також має право знати, скільки коштує проїзд», – пишуть люд

Джерело